Watersnood en stroomuitval.

13 februari 2007

Dat waren de ingrediënten van een geslaagde interregionale jazzdans wedstrijd die door college vereniging Jazzdance uit Maarssen in Nieuwegein was georganiseerd. Bedankt Maarssen.

Vroeg in de ochtend van zondag 11 februari 2007 vetrok de bus vanaf de sporthal de Buitenhof naar Nieuwegein. Daar had Jazzdance Maarssen een interregionale oefenvoorronde georganiseerd. Een vol programma en dus een hele zit, was het beeld dat ons voor ogen stond toen om 06.30 uur de bus vetrok.
In de bus werd nog hard aan de haren gewerkt en de reis liep, dankzij de chauffeur van “Van der Voet”, voorspoedig.

Ruim op tijd kwamen we bij de hal aan en toen was het zoeken naar de kleedruimte. Snel omkleden, voornamelijk voor de C-tjes, omdat zij in het ochtendprogramma waren ingedeeld. Na het vloer verkennen was het wachten op de opmars. In de tussentijd liep de tribune al vol met enthousiaste supporters van alle verenigingen. En natuurlijk viel het turkoois blauw van Dancin' Delft weer op, al was aan het eind de groep in tweeën gesplits omdat sommige ouders later met eigen vervoer kwamen.

De ochtendshow was leuk om te zien, zeker omdat onze groepen pas voor de eerste keer aan een echte wedstrijd deelnamen. Zowel de C t/m 16 (ochtend) en de C t/m 16 (middag) hebben daar goed laten zien dat zij al een stevige basis hebben voor het vervolg traject. Of zij naar het NK gaan, dat zal de toekomst uit moeten wijzen.

In de middag was het de beurt aan de C t/m 13 en de A selecties t/m 13 en t/m 16. Ook de beide kleine A selecties deden hun best en het bleek duidelijk dat alle ploegen dicht tegen elkaar aan zitten en het zal daarom ook een hele klus worden om de hoogste plekken te behalen.

Het doel van deze wedstrijd, niet officieel en dus niet voor de plaatsing belangrijk, was dan ook om te peilen waar de ploegen staan en wat er waar nog verbetert dient te worden. Een hele klus dus nog voor de trainsters om alle kritiekpunten te verwerken in het optimaliseren van de dansen. Tussendoor moesten we met spoed onze kleedkamer leeg ruimen omdat de toiletten overspoelden en de kleedkamer volliep, en later was er de stroomstoring in Maarsen, waar we in de hal geen last van hadden dankzij een aggregaat. Na een show van een demogroep was het tijd voor de prijsuitreiking.

Tot onze grote verrassing kwamen de ploegen met drie keer een tweede en een keer een derde plek van de vloer af. Een goede prestatie, zeker zo vroeg al in het seizoen.

De volgende wedstrijd in Delft zal weer verbeteringen laten zien en daarna bij de volgend gaat het om het eggie. Plaatsing voor het NK.
Of we erbij zijn en met welke ploeg(en). Ik weet het niet maar jullie verdienen het in iedere geval alle vier na jullie prestaties van gisteren.
De foto's van deze dag staan weer in ons album dus en ook de uitslagen hebben we op onze wedstrijdpagina dus kijk maar gauw.

.