|
20 januari 2008
In een rumoerig restaurant van Sporthal de Buitenhof troffen een deel van de leden, of hun vertegenwoordigers, zich voor de 2e Algemene leden vergadering (ALV) van Dancin' Delft. Naast de leden en de ouders waren ook de sponsoren en de leden van de club van 100 uitgenodigd.
De opening, zoals gebruikelijk gedaan door de voorzitter, werd gevolgd door de inmiddels gebruikelijke verslagen van het afgelopen jaar gegeven door middel van een PowerPoint presentatie. De secretaris, TC en Webmaster deden op deze wijze verslag van hun activiteiten en de resultaten. Mooi was het om te zien dat het gemiddelde aantal website bezoekers zo sterk is gestegen, evenals het ledenaantal.
Na deze indrukwekkende verhalen was het de beurt aan de penningmeester. Hij vertelde de aanwezigen wat de financiële status van de vereniging was. De verklaring van de kascommissie gaf aan dat de wijze waarop hij de boeken bijhoudt bewondering oplevert. Helder, duidelijk, transparant en als extra aantekening, we zijn goed voor onze leveranciers die snel hun geld krijgen als ze een factuur hebben gestuurd. Als gevolg van de financiële stabiele situatie werd het voorstel om geen contributieverhoging in te voeren door iedereen ondersteund. Op aangeven van de kascommissie werd de penningmeester dan ook met applaus decharge verleend voor het gevoerde beleid.

Toen was het grote moment aangebroken, het ondertekenen van de contracten met de nieuwe hoofdsponsor, VIPcode.org. Nadat er wat aardigheden over en weer tussen de voorzitter en de directeur gesproken waren, was het tijd om tweemaal een handtekening te zetten. Daarmee was de overeenkomst een feit en als symbool kreeg de VIPcode baas een fleecejack waar de selecties eerdaags allemaal in zullen aantreden tijdens de officiële uitvoeringen en uittredens.

Onder het genot van wat bubbeltjeswijn werd de pauze gehouden.
Na de pauze was er nog een presentatie over het kamp. Had de commissie vorig jaar problemen om voldoende deelnemers te krijgen, dit jaar zitten we dicht tegen de 100, het maximum aan.
Als afsluiting was er nog een hapje en een drankje waarna iedereen met een goed gevoel over de toekomst van de vereniging weer huiswaarts ging.
|