Sinterklaas feest

01 Dec 2010

 

Geslaagd Sinterklaas feest!!

Wat heb je nodig voor een gezellig Sinterklaasfeest bij Dancin’Delft? De mooie versierde gymzaal bij Sophia, een heleboel hulpouders, 60 enthousiaste kinderen en wie natuurlijk niet mogen ontbreken…. Sinterklaas en z’n Pieten.

Vanaf 14.00 uur kon iedereen zich vermaken met o.a. pietengym, memory, het blaasspel, pietenrace, paardje prik, sint kegelen, schminken en kleuren.

In de kantine stond limonade met wat lekkers erbij. We hebben ook nog een keer de dans geoefend samen met Charmaine en Ashleigh. En toen was het zover…..




 

 

 Om 15.00 uur kwam Sinterklaas en de kinderen hebben hem luidkeels toegezongen. Sinterklaas was zo blij om iedereen weer te zien. Onze voorzitter John heeft de Sint welkom geheten en daarna ging iedereen weer verder met de spelletjes en Sinterklaas en de pieten deden gewoon mee. De ingestudeerde dans werd zelfs 2 keer gedaan en ook hier deden de Sint en z’n Pieten aan mee. Inmiddels was het voor de Sint weer tijd geworden om te vertrekken en werd hij al zingend uitgezwaaid.
Natuurlijk had hij voor een ieder een kado én een chocoladeletter meegenomen!

En zo eindigde deze geslaagde middag waarna alle kinderen tevreden huiswaarts keerden.

Een groot woord van dank aan alle vrijwilligers die hebben meegeholpen om deze middag mogelijk te maken.

de evenementencommissie