Al lid geworden van onze Clubwinkel?

Spaar nu voor jezelf en onze verenigingen via Onzeclubwinkel!

Wat is er nu leuker dan sparen voor jezelf én de club, zonder dat het jou iets extra’s kost?

Wij zijn als verenigingen aangesloten bij Onzeclubwinkel.

www.onzeclubwinkel.nl laat onze leden via jullie internetaankopen voor jezelf en de club een extraatje verdienen. Hierdoor kunnen we de vereniging financieel een steuntje in de rug geven. Inmiddels zijn ruim 650 verenigingen aangesloten bij Onzeclubwinkel, samen met hun duizenden leden! En daar zijn wij er nu dus één van!

Bij Onzeclubwinkel shop je bij vele bekende- (bijvoorbeeld Bol.com, Zalando, HEMA  Coolblue, MediaMarkt of Expert en Booking) en minder bekende webshops. Van iedere aankoop krijg jij een percentage geld terug én gaat er een deel naar onze club.

Meld je snel aan via www.onzeclubwinkel.nl. Voor meer informatie over het aanmelden, shoppen en sparen, kun je de bijgesloten PDF ‘Stap voor stap aanmelden en shoppen’ bekijken. Meedoen is gratis en het verplicht je tot niets.

Vind Onzeclubwinkel ook op Facebook (zoek op ‘Onzeclubwinkel’) en Twitter (@onzeclubwinkel).

Neem voor meer informatie contact op met de clubcoördinator: voorzitter@friends4dance.nl

Samen sparen, voor jezelf én je club!